Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsim =)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cemre'nin Okuduğu Kitaplar

YazarMesaj
ж мιѕѕ уυяυк
Prenses
Prenses
ж мιѕѕ уυяυк

Kadın
+Rep :
Cemre'nin Okuduğu Kitaplar Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Cemre'nin Okuduğu Kitaplar Right_bar_bleue

ßaşarı Puanı :
Cemre'nin Okuduğu Kitaplar Left_bar_bleue785 / 100785 / 100Cemre'nin Okuduğu Kitaplar Right_bar_bleue

MySpace
Adınız Soyadınız:
Dogum Tarihiniz:
Özel Bölüm:

Cemre'nin Okuduğu Kitaplar Empty
MesajKonu: Cemre'nin Okuduğu Kitaplar   Cemre'nin Okuduğu Kitaplar EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 8:00 pm

CEMRE:aşkla ilgili kitaplar okumaya bayılıyorum ben en çok aşk ile ilgili bana aşkı anlatan roman tarzı kitapları severim fakat okuduklarımın arasında bana en sıkıcı gelen "DANIELLE STEEL'İN KADERİN TUZAĞI" ADLI KİTAPTI GÜZEL AMA BANA BAZI BÖLÜMLERİNDE SIKICI GELDİ..EN GÜZELİ İSE BENİM İÇİN "BİR ZAMANLAR İSTANBUL" ADLI KİTAPTIR.."SİYAH ZAMBAK VE MERVE, ALMANAK TÜRKİYE, ÇAĞDAŞ ARAYIŞ" VB TÜM KİTAPLARA BAYILIYORUM.BİR DE ÇOCUK KİTABI AMA "UYUMAK İSTEYEN ÇOCUK" ADLI BİR KİTAP ALDIM VE OKURKEN ÇOK AĞLADIM HERKESE TAVSİYE EDERİM

Cemre'nin Okuduğu Kitaplar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemrenin neyi olmak isterdin?