Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsim =)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasemin size çarpıyor..

2 posters
YazarMesaj
ж мιѕѕ уυяυк
Prenses
Prenses
ж мιѕѕ уυяυк

Kadın
+Rep :
Yasemin size çarpıyor.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Yasemin size çarpıyor.. Right_bar_bleue

ßaşarı Puanı :
Yasemin size çarpıyor.. Left_bar_bleue785 / 100785 / 100Yasemin size çarpıyor.. Right_bar_bleue

MySpace
Adınız Soyadınız:
Dogum Tarihiniz:
Özel Bölüm:

Yasemin size çarpıyor.. Empty
MesajKonu: Yasemin size çarpıyor..   Yasemin size çarpıyor.. EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 9:42 pm

diyelim ki
Bigün çok hastasınız ve okula zorla gittiniz.. okulda başınız çok ağrıdı gittiiniz söylediniz izin verdiler size eve gitmek için giderken yolda birisi size çarpıyo,siz yere bakıyosunuz başınızın ağrısından hiç bişeyi görmüyosunuz ama size çarpan yasemin yasemin özür dilerim afedersiniz diyor.siz önemli değil diyosunuz ama başınız ağrıyo ateşiniz var ve yürüyip gidiyorsunuz. sonra bi arkanıza bakıyosunuz Allah bu benim bitanem yoshym ya diyosnz koşturup gidiosunuz yoshynn yanına ona ne derdinz
???
Admin
Baş Admin
Baş Admin
Admin

+Rep :
Yasemin size çarpıyor.. Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Yasemin size çarpıyor.. Right_bar_bleue

ßaşarı Puanı :
Yasemin size çarpıyor.. Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Yasemin size çarpıyor.. Right_bar_bleue

Yasemin size çarpıyor.. Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin size çarpıyor..   Yasemin size çarpıyor.. EmptyPtsi Şub. 09, 2009 6:06 pm

ben gLcnciym yaa..xP bLmemm imz fLn aLrdm kndm icn gizm icn (yoshyci o) isde sLm fLn deRdm
https://hepsigh.yetkin-forum.com

Yasemin size çarpıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin'i kaç zamandır seviyorsun?
» Yasemin YÜRÜK Biyografi
» yasemin grubun kacinci guzeli
» Yasemin'in Dilediği 4 Dilek!
» Yasemin'e yemek yapsanız ne yapardınız ?