Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsim =)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

eren nasil karinca yemis??

YazarMesaj
ж мιѕѕ уυяυк
Prenses
Prenses
ж мιѕѕ уυяυк

Kadın
+Rep :
eren nasil karinca yemis?? Left_bar_bleue35 / 10035 / 100eren nasil karinca yemis?? Right_bar_bleue

ßaşarı Puanı :
eren nasil karinca yemis?? Left_bar_bleue785 / 100785 / 100eren nasil karinca yemis?? Right_bar_bleue

MySpace
Adınız Soyadınız:
Dogum Tarihiniz:
Özel Bölüm:

eren nasil karinca yemis?? Empty
MesajKonu: eren nasil karinca yemis??   eren nasil karinca yemis?? EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 9:57 pm

arkadaslar eger bu yazi varsa çok özür dilerim.varsa da kilitlenebilir ama ben yok diye bildigim için koyiyim dedim.iste erenin karinca yeme macerasi ;

Eren: Bahçe katinda oturuyorduk. Bahçeli bir evdi. Masada mutfak masasinda bal ve reçel hep dururdu. Onlar hani buzdolabina konmuyordu ve çok fazla karincalaniyordu, karincalarin yolu vardi; sekerin ve reçelin içine girerdi. Ben de küçükken her seferinde ayiklardim çaya ve süte koyarken, reçellerden ayiklamazdim öylece ekmegimin üstüne sürerdim karincalarla birlikte...

eren böle karinca yemis iste

eren nasil karinca yemis??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren'in gözleri
» Neden Eren ?
» eren hangi kızzzzzz
» Eren'de keşke....olsaydı
» Eren için Ne Yaptiniz..